My Talking Tom

My Talking Tom

Zaopiekuj się gadającym kotem


My Talking Tom to gra, w której naszym zadaniem jest opiekowanie się sympatycznym kotkiem. To ten sam kot znany z gier Talking Tom Cat i Talking Tom Cat 2. Karmimy go, głaszczemy, wyprowadzamy do łazienki, kładziemy spać i gramy w gry. Zupełnie tak, jak w innym przeboju - grze Pou. Zobacz pełny opis

Zalety

 • Proste zasady gry
 • Wiele elementów do odblokowania w grze
 • Mnóstwo ubiorów oraz dekoracji pokoju do wyboru
 • Mini gry

Wady

 • Powtarzanie tych samych czynności może szybko się znudzić
 • Nie można nagrywać wyczynów kota

Dobry
7


My Talking Tom to gra, w której naszym zadaniem jest opiekowanie się sympatycznym kotkiem. To ten sam kot znany z gier Talking Tom Cat i Talking Tom Cat 2. Karmimy go, głaszczemy, wyprowadzamy do łazienki, kładziemy spać i gramy w gry. Zupełnie tak, jak w innym przeboju - grze Pou.

Gadający kot żywy jak nigdy!

My Talking Tom zachowuje te same podstawowe zasady znane z gier Talking Tom Cat, ale idzie troszkę dalej, dając nam o wiele więcej rzeczy do robienia. Oczywiście, nadal możemy mówić do sympatycznego kota, a on powtórzy to, co do niego powiedzieliśmy swoim piskliwym głosem. W grze My Talking Tom mamy teraz jednak do czynienia z czymś, co możemy uznać, za "tryb kariery". Bardzo przypomina to grę Pou, czyli takiego wirtualnego tamagochi. Nasz kotek domaga się ciągłej uwagi, musimy grać z nim w gry, aby nie czuł się znudzony, karmimy go, aby nie był głodny i kładziemy go spać, aby wypoczął. Do tego możemy w My Talking Tom dekorować jego pokój oraz przebierać jego samego w różne odlotowe stroje. Niestety, nie możemy nagrywać tego co nasz zwierzak wyprawia, a była to bardzo ciekawa opcja w poprzednich grach z gadającym kotem. Za te wszystkie przebieranki płacimy w grze monetami, które zdobywamy w trakcie gry lub możemy od razu kupić pewną ich ilość. Możemy też je zdobyć grając w gry. Opiekując się naszym pupilem w My Talking Tom zbieramy doświadczenie i przechodzimy na kolejne poziomy, dzięki czemu odblokowujemy nowe ubiory i dekoracje w sklepie.

Jak grać w My Talking Tom?

Tak, jak w Pou (i innych grach typu tamagotchi), musimy zaspokajać pewne potrzeby naszego kotka. Na dole ekranu zobaczymy ich graficzne reprezentacje w postaci okrągłych ikonek. Będą one się systematycznie obniżać. Podnosimy ich poziom wykonując jakąś czynność. Jest to bardzo łatwe do opanowania, wystarczy tylko zacząć grać w My Talking Tom. Pierwsza z potrzeb to rozrywka - zaspokajamy ją grając z Tomem w gry. Druga to jedzenie - karmimy naszego kotka przesuwając jedzenie wprost do jego mordki. Trzecia potrzeba to... siku - kotek odczuwa ulgę, kiedy zaprowadzimy go do łazienki. Ostatnią rzeczą o jaką musimy dbać jest zmęczenie - naszego kota musimy położyć spać i zgasić światło. Wszystkie te czynności wykonujemy naciskając odpowiednią ikonę.

Jak wygląda nasz kot w grze?

Grafika i ogólny wygląd My Talking Tom jest bardzo podobny do tej znanej z Talking Tom Cat 2. Nasz kot wygląda bardzo podobnie, może teraz tylko przebierać się w o wiele więcej strojów. Jego głos także pozostał bez zmian. W My Talking Tom nie znajdziemy innych gadających zwierzaków - psa Bena czy gadającego rudego kota.

Co nowego w wersji 1.4.1?


- Możliwość złożenia wizyty w domach naszych znajomych i sprawdzenia jak oni udekorowali domek swojego kotka. Możemy także poszukać skrzyń ze skarbami, w środku znajdziemy monety.
- Mini gra, w której musimy zgadnąć w co jest ubrany nasz kot Tom.
- Mini gra zainspirowana wielkim przebojem, grą Flappy Bird.
- Nowe pożywienie - śniadania!
- Zmień imię swojego kotka!
- Głaskaj i baw się z kotami Twoich znajomych
- 80 nowych poziomów.

— Opinie użytkowników — o My Talking Tom

 • swietlikpl

  według swietlikpl

  "naprawdę"

  naprawdę!? ja raz grałem a w ogóle skąd ty to wiesz?!nic takiego nie widać że nas ktoś obserwuje. Więcej.

  Zredagowane 18 września 2015

 • 100008122393292

  według 100008122393292

  "nie instalujcie sobie tej gry."

  uwaga tam za tą grą siedzi jakiś pan,który nas obserwuje wiec nie instalujcie sobie tej gry. Więcej.

  Zredagowane 16 maja 2014